Aksoy dan Yomra ya Öğretmen Evi - 10.08.2015


 

Zağnos Spor Kulübü Genel Başkanı, işadamı Emre Aksoy’un Kayınvalidesi ve Kayınpederi adına yaptıracağı Öğretmen evi protokolü bugün Yomra’da imzalandı.

Trabzon’un Yomra İlçesinde AK Parti Trabzon Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ve İşadamı Emre Aksoy’un katılımı ile birlikte Yomra’ya yapılacak olan Öğretmen evinin imza protokolü yaptı. Öğretmen evinin yapımı ile ilgili konuşan Yomra Belediye Başkanı Sağıroğlu “Protokolü imzaladık, 6 ayda inşaat bitecek. Yıkımı tamamen Belediye’ye ait. Yomra’daki Turizm hareketliliğine hareketlik sağlamak için en yakın zamanda hizmete sunacağız. Seçim beyannemiz de vardı. Bunu gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Söz verdiklerimizi verine getiriyoruz. Milletvekilimiz Süleyman Soylu ve İşadamı Emre Aksoy’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Aksoy daha önce Sürmene’ye de rahmetli anne ve babası adına öğretmenevi yapmak için protokol imzalamış ve geçtiğimiz aylarda yine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ve Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nun katılımıyla temel atma törenini gerçekleştirmişti.