Zağnosspor dan Hatıra Ormanı - 02.09.2015


 

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde kulübümüz adına Hatıra Ormanı oluşturuldu. Hatıra Ormanı için fidan dikme etkinliği düzenlendi. Fidan dikme etkinliğine Zağnos Spor Kulübü Genel Başkanımız Emre Aksoy, eşi Malike Aksoy, Hentbol Kulübü Başkanımız Haluk Selim, Futbol Kulübü Başkanımız Şenol Ayvaz, Yüzme Kulübü Başkanımız Serkan Aydın, Boks Kulübü Başkanımız Serkan Şahin, yöneticilerimiz Abdülaziz Baş, Sabri Bayrak, Sezgin Üstün, Kulüp Müdürü Serdar Şan, Kulüp Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Yılmaz, Zağnos Futbol A takımı, Kadın Hentbol A takımı, Voleybol takımı ile alt yapı takımlarının oyuncuları, teknik heyetler ile birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta da katıldı.

Genel Başkan Emre Aksoy, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ile birlikte ilk çam fidanını dikerek can suyunu verdi. 150 adet çam fidanının dikildiği Zağnos Spor Kulübü Hatıra Ormanı’nda daha sonra hatıra fotoğrafı verildi.

Hatıra Ormanı’nın oluşturulduğu alanda kısa bir konuşma yapan Zağnos Spor Kulübü Genel Başkanı Emre Aksoy, kulüp olarak sadece spora değil doğaya da katkı sunmuş olmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, ‘Yeşili Sev, Doğayı Koru’ sloganından hareketle dikilen çam fidanlarının ve oluşturulan hatıra ormanının hayırlı olmasını diledi.

Başkanımız Aksoy’un konuşmasının ardından tüm sporcular kendine ayrılan fidanı dikerek can suyunu verdi. Zağnos Futbol, Hentbol, Voleybol ve Futbol U-19 takım kaptanları ise ilk fidanlarını birlikte dikti.