Başkan Haluk SELİM' in Açıklamaları - 04.01.2016


TARAFTARA SESLENDİ

Hentbol Bayanlar Süper Lig’de 6 Ocak Çarşamba günü sahasında Yenimahalle Belediye’yi ağırlayacak olan lider Zağnosspor’da Başkan Haluk Selim maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Ligde 13. Haftayı 22 puanla lider tamamlayan Zağnosspor, ligin 14.haftasında 1 puan gerisinde 2’inci sırada bulunan Yenimahalle Belediye’yi konuk ediyor. 6 Ocak Çarşamba günü saat 18.00’da 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak maç öncesi başkan Selim açıklama yaptı.

SELİM: “LİDERLİĞİ PERÇİNLEMEK İSTİYORUZ”

Ligde oynadıkları son 10 maçın 9’unu kazandıklarını ve 1’inde berabere kaldıklarını hatırlatan Selim, “Çok iyi bir ivme yakaladık. Son iki haftadır liderlik koltuğu bizde. Yenimahalle maçı liderliğimizi perçinleyebileceğimiz ve taçlandırabileceğimiz bir maç olacak. Kazanmamız durumunda hem rahibimizle olan puan farkını açacağız hem de liderliğimizi sürdüreceğiz. Bu sebeple bizim için sezonun en önemli maçlarından biri” görüşünü belirtti.

19 MAYIS’I DOLDURUN ÇAĞRISI

Yenimahalle maçında her zamankinden daha çok taraftar desteğine ihtiyaç duyacaklarını belirten Selim, “Hentbol Bayanlar Süper Lig’de ilk kez bir Trabzon takımı lider konumda ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Bunun için de özellikle bu maçta daha çok taraftar desteğine ihtiyacımız var. Maçı izlemek için bilet veya ücret talep etmiyoruz. Takımımızın yanında olmak isteyen herkesi Çarşamba günü saat 18.00’da 19 Mayıs’a bekliyoruz” dedi.