Kulübüze GENÇ'ten Ziyaret - 13.03.2016


Zağnosspor Bayan Hentbol takımımız Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç'i makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanımız Haluk Selim ile yöneticilerimiz Abdülaziz Baş, Sezgin Üstün, Osman Zaman ve Özcan Aydın'ın katıldığı ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.

Ziyarette, Zağnos Hentbol Kulübümüzün faaliyetlerinden bahseden başkanımız Haluk Selim, Zağnosspor Bayan Hentbol takımının Hentbol Bayanlar Süper Lig'de Play-Off'larda şampiyonluk mücadelesi vereceğini belirterek, Ahmet Metin Genç'i 19 Mayıs Spor Salonu'nda oynayacakları play-off maçlarına davet etti.

Ahmet Metin Genç ise konuşmasında Zağnosspor'u medyadan takip ettiğini söyleyerek; "Zağnos Spor Kulübü kısa zamanda önemli işler başardı. Merkez takımımız olması hasebiyle de Ortahisar'ın tanıtımına önemli katkılar sağlıyor. Ben bu anlamda büyük bir özveriyle bu işe gönül veren tüm Zağnosspor yöneticilerine teşekkür ediyorum. İnşallah başarılarınız artarak devam eder. Biz belediye olarak sporu ve sporcuyu elimizden geldiğince desteklemeye çalışıyoruz. Özellikle bireysel sporlara daha fazla desteğimiz oluyor" diye konuştu.

Karşılıklı konuşmaların ardından Ahmet Metin Genç Zağnos Hentbol Kulübü'müzün yöneticilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.