Zağnosspor'da Transfer - 23.08.2016


Yeni sezonda Trabzon 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele edecek olan Zağnosspor, iç transferde kaptan Murat Kul ile sözleşme yenilerken, dış transferde ise Hekimoğlu Doğanspor’da forma giyen eski oyuncusu Ahmet Alagöz’ü kadrosuna kattı.

Zağnosspor Futbol Kulübü Başkanı Tuna Taşkın’ın katılımıyla kulüp binasında düzenlenen imza töreninde Kırmızı-Mavi-Beyazlı ekipte üçüncü sezonunu geçirecek olan kaleci Murat Kul ile sözleşme yenilendi.  2014-2015 sezonunda Zağnosspor forması giyen ve son olarak Hekimoğlu Doğanspor’da oynayan forvet oyuncusu Ahmet Alagöz’ü de renklerine bağladı.

TUNA TAŞKIN: “FAİR PLAY’İ VİZYON EDİNDİK”

Başkan Tuna Taşkın imza töreninde yaptığı açıklamada kaptan Murat Kul’u takımda tuttukları için, daha önceki sezonda takımın şampiyon olan kadrosunda yer alan Ahmet Alagöz’ü de transfer ettikleri için mutlu olduklarını belirtti. Taşkın, açıklamasında Zağnosspor’un Trabzon’da fair-play konusunda örnek gösterilecek bir takım olması ve Trabzon futbolu başta olmak üzere Türk futboluna yeni oyuncular kazandırmayı kendine vizyon edindiğini söyleyerek şöyle konuştu: “Bu sezon geçmişte alışagelmiş Zağnosspor imajının tamamen dışına çıkıyoruz. Daha mütevazi, daha genç ve arma sevdası için oynayacak oyuncuları kadromuza katıyoruz. Önceliğimiz herkes tarafından örnek gösterilen, takdir edilen bir takım kurmak. Fair-play ruhunu benimseyen ve tüm kulüplerle futbol dostluk ve kardeşliktir esasına dayalı olarak dost ve kardeş olan bir Zağnosspor olacak. Kadromuza takviyeler yapmaya devam edeceğiz. Seyir zevki yüksek, koşan, mücadele eden bir takım hüviyetine bürünme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm kulüplerimize şimdiden başarılar diliyorum. İyi bir sezon bizlerle olsun.”