ZAĞNOSSPOR’DA URSAVAŞ DÖNEMİ - 07.12.2016


Zağnosspor’da antrenör Ahmet Rıza Ursavaş dönemi resmen başladı. Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Lig ekiplerinden Zağnosspor’da antrenörlük görevine Ahmet Rıza Ursavaş getirildi.

Zağnosspor kulüp binasında Zağnosspor Hentbol Kulübü Başkanı Abdülaziz Baş ve başkan yardımcısı Osman Zaman’ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde Ursavaş kendisini Kırmızı-Mavi-Beyazlılara bağlayan 1 buçuk yıllık sözleşmeye imza attı. Ursavaş’ın yardımcılıklarını Abdül Kadir Kaynak ve Emre Dilek yapacak.

ZAMAN: “SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK”

İmza töreninde Ursavaş’ın takımın başına getirilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan başkan yardımcısı Osman Zaman takıma yeni bir hava kazandırmak istediklerini belirterek; “Teknik kadroda bir kan değişimi yaşandı. Bu değişimin takıma ayrı bir hava kazandıracağı inancındayız. Trabzon’u hentbol bayanlarda temsil eden tek takımız ve bu yüzden sorumluluğumuz büyük. Bu yüzden de hata yapma şansımız yok. Hem takım için hem de kentimizin temsili için en doğru adımları atmak durumundayız. Camiamıza ve Trabzon’a hayırlı olmasını diliyorum. Sezonu hedeflediğimiz noktada bitirip, yolumuza en iyi şekilde devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.