Zağnosspor İkinci Yarıya Hazır - 12.01.2017


 

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Lig’de ikinci yarı başlıyor. Ligin ikinci yarısına Bursa Osmangazi Belediye Spor ile kendi seyircisi önünde oynayacağı maçla başlayacak olan Zağnosspor’da keyifler yerinde.

Lige verilen aranın ardının tamamlanmasının ardından yeniden parkeye inecek Kırmızı-Mavi-Beyazlı ekip ligin ilk yarısını 18 puanla dördüncü sırada bitirdi. Ligin ikinci yarısında daha iyi sonuçlar almak istediklerini belirten Zağnosspor Hentbol Kulübü Başkan Yardımcısı Osman Zaman birtakım açıklamalarda bulundu.

ZAMAN: “PUAN KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK”

Bursa Osmangazi maçını kazanarak ligin ikinci yarısına moralli başlamak istediklerini söyleyen Zaman, “14 Ocak Cumartesi günü lig kaldığı yerden yeniden başlıyor. 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynayacağımız maçta rakibimiz Bursa Osmangazi. Takımımız lige verilen arada iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. İkinci yarıda ilk yarıya oranla daha iyi performans bekliyoruz. Özellikle iç saha maçlarında puan kaybetmek gibi bir lüksümüz yok. Taraftarımız yanımızda olduğunda kendi evimizde oldukça iyi mücadele ediyoruz. Cumartesi günü saat 17.00’da başlayacak maçta tüm sporseverleri tanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

Zağnosspor ile Bursa Osmangazi arasında 19 Mayıs Spor Salonu’nda 14 Ocak Cumartesi günü oynanacak karşılaşma saat 17.00’da başlayacak. Karşılaşmayı Giresun ilinden Mustafa Kankaya ve Mesut Erdoğan ikilisi yönetecek.